Y O B B A

Youth.Beyond.Borders.Association

Yobba: Youth Beyond Borders Association

Temsilci Olun

Yobba Temsilciliği Görev Tanımı

Temsilcilik başvurusu için lütfen görev tanımlarını okuduktan sonra altta yer alan formu doldurunuz.

1- Üniversite temsilcisi olan kişiler ilk olarak Temsilci Koordinasyon Sorumlusuna bağlıdır.

2- Yobba Üniversite Temsilcisi Yobba kimliğiyle bulunduğu toplulukta Yobba etik kurallarına ve değerlerine uygun davranmalıdır.

3- Sene içinde iki kere gerçekleşecek olan temsilci konseyine ve gerekli toplantılara aktif katılım gösterilmesi son derece önemli ve gereklidir. (Temsilcilerin ilk konseye katılımı zorunludur.*)

4- YOBBA’ya dair paylaşımları gerekli sosyal platformlar üzerinden ve ilgili mail adresi vasıtasıyla takip etmeli, ve bunları temsilcisi olduğu üniversite içinde, sosyal medya paylaşımları, afiş dağıtımı, pano hazırlama vs. şeklinde duyurmalıdır.

5- Öğrencilerin faydalanabileceği YOBBA etkinliklerinin tanıtımının yapılabilmesi için gereken zamanlarda okulda stand açabilmelidir.

6- Temsilciler, Temsilci Koordinasyon Takımında bulunan ekip üyeleriyle birlikte çalışarak yerel etkinlikler organize edebilmelidir.

7- Temsilci imzalayacak olduğu Yobba Üyeliği Anlaşması ve seçildikten sonra imzalayacağı Temsilci Etik Anlaşmasına 1 yıl boyunca sadık kalmalıdır.

8- Görev süresi sona eren temsilci yeni seçilecek olan temsilciye bilgi birikimini ve deneyimlerini aktarmakla sorumludur.

Yobba

Temsilci Başvuru Formu